hakkımızda kahraman

Her adımda alışılmışa meydan okuyoruz.

 

Biz, farklı bir otomobil şirketiyiz. Bunun sebebi, geçmişte karşılaştığımız birçok güçlüğe dayanıyor. Aynı zamanda Mazda'da çalışan kişilerin benzersiz bir yaşam felsefesine sahip olmasından kaynaklanıyor. Başkaları alışılmış olanı uyulması gereken kurallar olarak görürken, biz her şeyi geliştirmenin sırrının alışılmışa meydan okumak olduğuna inanıyoruz. Bu düşünce biçimi, bugüne kadar çok işimize yaradı ve ürettiğimiz her bir Mazda'da göreceğiniz, tam anlamıyla çığır açan bir mühendislikle sonuç verdi. Bundan gurur duyuyoruz. Bir tek gün bile farklı bir yol izlemiş olmayı istemedik.

  • Savaşçı Ruhu

   Savaşçı Ruhu


   Renkli tarihimiz boyunca birçok güçlükle karşılaştık. Benzersiz ruhumuz sayesinde bu güçlükleri gelişme ve yenilik adına birer fırsat olarak değerlendirmeyi başardık. Daha iyi otomobiller üretmek için alışılmışa meydan okuyoruz. Doğadan esinlenen tasarımlardan sizi yola ve etrafınızdaki dünyaya bağlayan otomobillere kadar tüm güçlüklere farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. İşte bizi biz yapan da bu.

    

   Daha fazlasını keşfedin

   Savaşçı Ruhu

  • SKYACTIV TEKNOLOJİSİ

   SKYACTIV TEKNOLOJİSİ


   Yenilikçi SKYACTIV TEKNOLOJİMİZİ yaratırken alışılmış her teknik özelliğe meydan okuduk. Yanmalı motorun, şanzımanın ve şasi parçalarının yeniden geliştirilmesinden hareket tasarımını aerodinamik verimlilik ile harmanlamaya kadar, otomobil yaratma biçimlerimizi yeniden hayal ederken ters yüz etmedik taş bırakmadık.

    

   Daha fazlasını keşfedin

   SKYACTIV TEKNOLOJİSİ

  • KODO Tasarımı

   KODO Tasarımı


   İyi tasarım sizi harekete geçirmelidir. Hem kelimenin tam manasıyla, hem de şeklen. Yeni ve dinamik biçimleri elde etmek için tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, doğada hareketin evrimi üzerine çalışarak gerilimi, şıklığı ve akıcı zarafeti ustalıkla harmanlayan nefes kesici KODO – Hareketin Ruhu tasarımını geliştirdiler.

    

   Daha fazlasını keşfedin

   KODO Tasarımı

  • Mazda Tarihçesi

   Mazda Tarihçesi


   Geçmişimiz alışılmışa meydan okuma örnekleriyle dolu – Wankel motorunu kullanılabilir hale getirmekten tutun da Le Mans'ı kazanmaya ve ağırlıktan tasarruf etmek için bir otomobilin tüm parçalarını tartmaya kadar birçok örnekte görüldüğü gibi, her bir soruna farklı bir perspektiften yaklaşmadan edemiyoruz. İşte bizi biz yapan da bu.

    

   Daha fazlasını keşfedin

   Mazda Tarihçesi

  • Uygulamalar ve Programlar

   Uygulamalar ve Programlar


   Temel işlevleri sağlayanlardan eğlence amaçlı olanlara kadar Mazda'nın akıllı telefon uygulamalarını ve multimedya programlarını keşfedin. Bir Mazda sahibi ya da Mazda özlemi içinde de olsanız bu uygulamalar, duvar kağıtları, ekran koruyucuları ve zil sesleri sizi tıpkı bir Mazda gibi mutlu edecek.

    

   Uygulamaları indir

   Ekran koruyucular, zil sesleri, duvar kağıtları

   Uygulamalar ve Programlar

  • MZD Connect

   MZD Connect

   Kendinizi, dünyaya bağlı olmayan bir araca bağlı hissedebilir misiniz? Biz de edemeyiz. İşte tam da bu yüzden, sürücü ile araç arasındaki bağlantı, her Mazda otomobilinde çok önemlidir. Sürücünün, alışılagelmiş kalıplarla sürüş keyfinden uzaklaştıran bir ortam yerine, teknolojinin zenginleştirdiği bir ortama sahip olması gerektiğine inanıyoruz.    

    

   Daha fazla bilgi için

   MZD Connect