Mazda3

Mazda sizi Pist Günü'ne davet ediyor

Nisan 05, 2018
2009 kez görüntülendi
seats

Mazda, Mazdaseverlerin bir arada olduğu bir ortamda, tüm Mazda modelleriyle özel bir pistte deneyimli sürücülerle birlikte test sürüşü yaparak güzel bir gün yaşatmak amacıyla sizi İzmit Körfez Pisti'ne davet ediyor. 

26 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek aktivitede Mazda'nın bugünü ve geleceği hakkında bilgilendirmeler de yapılacak. Gün boyu çeşitli ikramların sunulacağı bu özel Pist Günü'nde davetlilerimiz, dilerlerse kendi araçlarıyla test sürüşü yapma imkanı bulurken, dilerlerse kolay kolay yakalanamayacak bir fırsat sayesinde, deneyimli sürücülerin kullandığı Mazda otomobillerinde onlara eşlik edebilecek. 

Bu benzersiz günde misafirimiz olmak için tek yapmanız gereken, Mazda otomobiliniz ile çekildiğiniz bir fotoğrafınızı, 15 Nisan Pazar günü akşamına kadar Instagram'da #mazdailegidilenyollar etiketiyle paylaşmak. Paylaşım yapan takipçilerimiz arasından seçilecek şanslı takipçilerimizle özel olarak irtibata geçeceğiz.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz!

Koşullar:

  • Instagram'daki profili gizli olan takipçilerimizin yapacakları paylaşımlara erişimimiz olamayacağından, gizli profilden yapılacak paylaşımlar değerlendirmeye alınamayacaktır.  
  • Kontenjanın sınırlı olması sebebiyle paylaşım yapan takipçilerimiz arasından yapılacak seçim herhangi bir kritere bağlı olmaksızın, bir program aracılığıyla, rastrantısal olarak yapılacaktır.
  • Yapılacak ilk seçimden sonra kontenjanın dolmaması durumunda seçime aynı yöntemle devam edilecektir. 
  • Seçilecek takipçilerimiz iki kişilik katılım hakkı kazanacak, kendilerine gerekli bilgi Instagram üzerinden direkt mesaj yoluyla iletilecektir. Oluşturulacak davetli listesinde yer almayan kişilerin etkinlik alanına girmeleri ve test sürüşü yapmaları mümkün olamayacaktır.
  • Etkinlik 26 Nisan 2018 günü 10:00 - 16:30 saatleri arasında gerçekleşecektir. 
  • Davetlilerin, İzmit  Körfez Pisti'ne (Güney Mah. Fener Sok. No: 10 Körfez - Kocaeli) ulaşımlarını kendi imkanlarıyla yapması gerekmektedir. 


En çok izlenenler makaleler

Mazda'dan toplamda 4.500 TL değerinde destek

Ekim 13, 2016 | 1905823 kez görüntülendi

Mazda, Mazda3 ve CX-3 modellerinde uyguladığı kamp...

Mazda3'te SKYACTIV-D 1.5L dizel motor ve otomatik şanzıman keyfi

Ağustos 17, 2016 | 833120 kez görüntülendi

Mazda'nın Türkiye'de en çok satılan modeli Mazda3...

Mazda’dan takas indirimi ve kasko desteği

Nisan 26, 2016 | 262275 kez görüntülendi

Mazda Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak kampan...

Mazda'dan bahar kampanyası

Nisan 12, 2018 | 113249 kez görüntülendi

Mazda Türkiye, sizleri Mazda dünyası ve Mazda otom...