İşçilik

Avrupa'da Mazda'da Kariyer

 

Kariyer ve istihdam alanımıza hoş geldiniz.

1920 yılında Japonya'nın Hiroşima kentinde kurulduk ve şu anda farklı kültürlerin etkilerini kucaklayan çok uluslu bir şirket konumundayız. Bu, özellikle uluslararası olduğu duygusunu uyandıran bir çalışma ortamı.

 

Düşüncemiz

 

Bu dinamik kuruluşta, çalışanlarımıza, işlerine bir sahiplenme duygusuyla ve girişimci bir ruhla yaklaşma gücünü kazandırmak istiyoruz. İnsanların yaratıcı bir şekilde düşünüp beklenmedik yenilikleri uygulayarak başarıya ulaşmalarını istiyoruz. Başarımızın temel bir parçası bu ve Mazda'daki kariyerler için insanları işe alırken aradığımız niteliklerden bazıları bunlar.

 

Bu olağan dışı düşünme tarzı otomobillerimizde bile belirgin. Biz farklı bir yaklaşımı benimseyerek alışılmışa meydan okuyarak daha iyi otomobiller yapıyoruz. Her şeyden önemlisi, sürmesi eğlenceli olan şık ve sportif esinli otomobiller üretiyoruz.

 

Alışılmışa nasıl meydan okuduğumuzu izleyin.

 

Çalışanlarımız

 

Müşteri odaklı bir kuruluş olduğumuzdan, otomobillerimizin ve sağladığımız hizmetlerin müşterilerimize harika sürüş deneyimleri için istedikleri her şeyi sunmalarını sağlamak açısından çalışanlarımızın sezgileri hayati önem taşır.

 

İnsanlar bizimle birlikte geliştikçe, farklı lokasyonlarda gelişim ve istihdam fırsatları sunuyoruz. Becerilerinizi geliştirip sizi başarı için hazırlayacağız; gelecekte üstleneceğiniz rollerde nereye kadar çıkabileceğiniz size kalmış. Yani, bir otomobil üreticisi için çalışmakla ilgileniyorsanız, Mazda'daki kariyerlere bakın.

 

Lokasyonlarımız

 

Avrupa'daki lokasyonlarımız ulusal satış şirketlerini, distribütörleri ve üç merkezi kuruluşu (Almanya'daki Avrupa Merkezimiz ve AR-GE merkezimiz ile Belçika'daki lojistik merkezimiz) içermektedir. Avrupa'da Mazda'da yaklaşık 1.400 kişi çalışmaktadır. 

 

Meydan okuyanlar - Geçmişimiz geleceğimizi nasıl şekillendirir?

 

Hiroşima mirasımızdan söz ettik. Bu bize, ihtimallerin aleyhimize olduğu durumlarda bile başarıya ulaşmamıza olanak sağlayan bir "yapabiliriz" tutumunu aşıladı. Hiroşima ruhunun bugüne kadar bizi nasıl ileriye doğru ittiği hakkındaki videomuzu izlemeye ne dersiniz?

Meydan Okuyanlar

<p>Hiroşima halkının ruhunun daha iyi otomobiller üretmemize nasıl katkıda bulunduğunu öğrenin.</p>

Meydan Okuyanlar

 

Hiroşima halkının ruhunun daha iyi otomobiller üretmemize nasıl katkıda bulunduğunu öğrenin

car

upquote Hiroşima ruhu, mükemmellikten asla vazgeçmemektir. Başarıya inancı korumaktır. downquote

Masahiro Moro

Genel Müdür - Mazda Japonya