Mazda otomobilleri
Neden Mazda?

Neden Mazda'yı seçmeli?

 

Mazda, ürünlerinde yüksek yakıt ekonomisi, düşük CO2 emisyonları, yüksek ikinci el değeri yanında uygun finansman şartları, hızlı teslimat süreleri ve yüksek satış sonrası hizmet kalitesi sunar.

 

Yüksek ikinci el değeri - nedenler neler? 

Güvenilirlik ve üretim kalitesi

 

Otomobillerimizin işçilikleriyle gurur duyuyoruz. Ayrıca otomobillerinin güvenilirliği ile ilgili yapılan bağımsız testlerde sergilediğimiz güçlü performans, araçlarımızın üretim kalitesinin kanıtıdır. Bu üretim kalitesi, bir Mazda filosuna sahip olmanın düşük maliyetinin ardındaki nedenlerden biridir.

 

Gelişmiş özellikler ve güvenlik

 

Otomobillerimizin yüksek donanım özellikleri, özellikle ikinci el piyasasında gördükleri yüksek talebin bir başka nedenidir. Bir Mazda aracında donanım seviyesi, standart olarak yüksektir. Sınıfında lider güvenlik özellikleri ve sigorta maliyetlerinin uygun düzeylerde olması, araçlarımızın muadil araçlara göre daha az değer kaybettiği anlamına gelir.

 

Cazip görünüm ve etkileyici tasarımlar

 

Elbette diğer bir önemli husus da otomobillerimizin şık tasarımının onlara ikinci el pazarında cazibe ve popülerlik kazandırmasıdır. Bu, filo yönetimi ile ilgili kararlarda diğer bir temel faktördür.

 

Uygun fiyatlı, esnek finansman seçenekleri

Mazda, filo sahibi olmak isteyen şirketlere esnek finansman seçenekleriyle özel fırsatlar sunar. Bu sayede Mazda otomobillerini kullanmak ayrıcalığına ekonomik şartlarla sahip olmak mümkündür.  Size sunabileceğimiz finansman seçeneklerine bir göz atın.

 

 

Düşük yakıt maliyetleri ve CO2 emisyonları 

Yüksek tasarruflu motorlarımız ve çevreci teknolojilerimiz, yakıt maliyetlerinizi azaltır ve daha düşük CO2 emisyonları sağlar. Böylece filo yönetiminizin kullanım maliyetlerinde önemli tasarruflar elde edebilirsiniz. 

 

 

Satış sonrası hizmeti önemsiyoruz 

Satış sonrası hizmetlerimizin kalitesinden etkileneceksiniz. Sizi ve elimizden çıktıktan çok sonra bile filo araçlarınızı önemsemeye devam ediyoruz. Bayilerimiz, size ve araçlarınıza mümkün olan en iyi özeni gösterebilmek için özel eğitimli ve uzmanlık sahibidirler. Bu nedenle, ilişkimiz size şirket araçlarını teslim ettiğimiz gün sona ermez.

 

Filo çeşitlerimize bakın ve şirketiniz için en uygun aracı bulun. 

 

Bağlantıya geçin 

Finansman ve kullanım maliyetleri ile ilgili yardım ve tavsiye almak için filo uzmanlarımızla irtibata geçin.