tüm metin

KOERU, Mazda'nın KODO-Hareketin Ruhu felsefesini hayata geçiren yepyeni crossover modelidir.  "Aşmak" veya "ötesine geçmek" anlamına gelen KOERU, gücü, canlılığı ve rafineliği birleştirerek sıradanın ötesine geçen bir değer sunuyor. Mazda'nın temel mühendislik düşüncelerini şık ve seçkin bir tasarım ile birleştiren Koeru, bakışları üstüne çeken bir otomobil. Olağanüstü aerodinamik şekli, hava akışını optimize ederek özellikle yüksek hızlarda aracın dengesini artırır ve özel NVH-bastırma teknolojisi ise daha pürüzsüz, daha sakin bir sürüşe olanak verir.

 

İlk kez 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılan KOERU'da SKYACTIV Teknolojisi, MZD Connect ve en yeni i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri bulunuyor. Geniş ölçüler ve alçak kabin, hız ve hacim duygusu uyandırarak heybetli bir varlık yaratıyor. LED kılavuz halkaları vahşi bir hayvanın parlak, iradesi güçlü gözlerini çağrıştırıyor. 

Mazda KOERU


Mazda KOERU: Görkemli bir güzellik ile saygınlığın, Mazda'nın çığır açıcı SKYACTIV Teknolojisi, i-ACTIVSENSE ve MZD Connect ile bileşimi.