Mazda CX-3 SIP

Üstün tasarım seviyesi

 

Şık ve canlı Mazda CX-3 Power Sense Plus, KODO - Hareketin Ruhu tasarımının mükemmel bir tekrarıdır. Napa deri ile zenginleşen lüks iç tasarımı ve olgun bir şıklık havası yaratan zarif kahverengi vurgulu ambiyansı sayesinde, bu otomobilin içinde görünmekten gurur duyacaksınız.


SKYACTIV TEKNOLOJİSİ, yakıt verimliliğini maksimum düzeye çıkarır ve tavizsiz performans sağlar; G-Vectoring Kontrolü ise hassas yol tutuşu ve sürücüler için heyecan verici bir denege sunar. Sürücü ve otomobil arasındaki birlik duygusunu ifade eden Jinba Ittai'yi yaratarak gerçekten muhteşem bir sürüş deneyimi sağlıyoruz.

 

 

SKYACTIV-ARAÇ DİNAMİKLERİ - G-Vectoring Kontrolü

İnsan merkezli tasarım felsefesi

Göz alıcı yüksek parlaklıkta kaplamaya sahip 18" alaşım jantlar

Üstün Napa deri ve Grand Luxe süet koltuklar


Yenilik CX-3'ü benzersiz bir otomobil haline getiren özelliklere buradan ulaşabilirsiniz

TASARIM

KODO - Hareketin Ruhu tasarım felsefemiz sizin etrafınızda şekillenir. Asıl amacı otomobil ve sürücü arasında duygusal bir bağ kurmak olan bu felsefeyle CX-3 Power Sense Plus'ın her bir detayı titizlikle ve mükemmel bir şekilde tasarlandı. Dinamik dış donanım stili ve parlak kaplamaya sahip büyük 18" alaşımlı jantlar, kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlayacak benzersiz bir karakter sunar. Otomobilin içinde, sizi tüm sistemin kalbine yerleştiren insan merkezli tasarım boyunca uzanan karmaşık çift dikiş ve yumuşak napa deri gibi premium işçilik ve üstün kaliteli malzemeleri deneyimleyebilirsiniz.

TASARIM

Bakışları üzerinde toplamak üzere tasarlandı

PERFORMANS

Mükemmellik için tasarlandı.

BİLGİ-EĞLENCE

Yeni nesil insan arayüzü teknolojisi.

GELİŞMİŞ GÜVENLİK

En son güvenlik teknolojisi.

Galeri Her perspektiften daha ince detayları keşfedin

Gösterilen model, Türkiye'de buulunan modellerle aynı donanım özelliklerini taşımayabilir. Renkler ve bazı dış donanım ve/veya iç donanım özellikleri, ekranda gerçeğinden farklı görünebilir.