mazda mx-5 mazda şık yepyeni mazda mx-5 mazda tasarımı mazda kodo – hareketin ruhu tasarımı

Alevli, karşı konulamaz stil

 

MX-5’in KODO tasarımını görsel ve dokunsal hislerinize hitap edecek şekilde geliştirdik. Yeni Kristal Ateş Kırmızısı gövde rengi, MX-5'in güzel ancak güçlü kişiliğini ortaya çıkaran bir canlılık ve enerji sunar. Şık oranlar ve kusursuz dış hatlar, otomobilin dış donanımından iç donanımına doğru sorunsuzca akarak devamlılık ve teklik hissi sağlar.  

 

Şık, iç donanım tasarımı, sportif koltuklarından sürücü kokpitindeki sezgisel kontrollere kadar her detayında kaliteli işçiliği yansıtır. MX-5, kusursuz sürüş keyfi ve dinamiklik hissi için tasarlandı.  

178.378 TL'den başlayan fiyatlar
  • "yeni mazda mx-5" mazda üstü açık "mazda spor otomobil" mazda şık tasarım "mazda gövde stili" kodo tasarımı

   Klasik üstü açık otomobil tasarımı

   MX-5, artık çok daha arkada yer alan koltuklar ve önünüze doğru uzanan alçak motor kapağı ile klasik bir üstü açık, hafif spor araba görünümüne sahiptir.  

    

   MX-5, kompakt şekli, şık çizgileri ve akıcı dış hatlarıyla hem kusursuz sürüş keyfi hem de heyecan verici maceralar vaat eder.  

    


   Klasik üstü açık otomobil tasarımı

  • "mazda MX-5 iç ortam” mazda MX-5 sürücü koltuğu kırmızı "yepyeni mazda MX-5

   Jinba Ittai - Teklik hissi

   MX-5'in sürücü koltuğuna oturup sürüşe başlayana kadar otomobil ile aranızda oluşacak bağı açıklamak zordur. İç donanım tasarımımız, otomobilin içi ve dışı arasındaki sınırları ortadan kaldırarak otomobille hep birbirinize bağlı hissedeceğiniz eksiksiz bir teklik hissi oluşturur.  

      

   Jinba Ittai - Teklik hissi

  • "yeni mazda mx-5" mazda deri direksiyon "mazda direksiyon simidi" mazda iç ortam “jinba ittai”

   Direksiyon tasarımı

   Kırmızı dikişli siyah deri kaplama son derece yumuşak bir dokunuş sağlar. Şekil, ellerinizin oturmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış olup virajlı yollarda hızlı ve kolay direksiyon kontrolü sunar. 

    

   Kumanda düğmeleri saten krom kaplamalı kolların içerisine, parmak ucuyla erişilebilecek şekilde yerleştirilmiştir. 

   Direksiyon tasarımı

  • "yeni mazda mx-5" mazda arka tasarımı "mazda park lambaları" kodo tasarımı

   Tavan tasarımı

   Güçlü yüksek omuzlar ve geniş arka tampon hacim hissi katarken, pürüzsüz hale getirilmiş köşeler ve içe dönük yan hatlar, sıkı ve hoş bir görünüm sağlar.  

    

   Temiz ve sade bir tarz ile çok daha pratik bir depolama alanı sağlamak üzere bagaj bölmesinin uzunluğu ve derinliğini artırdık.  

   Tavan tasarımı

  Gösterilen modeller Türkiye'de bulunan modellerle aynı donanım özelliklerini taşımayabilir. Renkler ve bazı dış ve/veya iç parçalar ekran üzerinde gerçeğinden farklı görünebilir. Yakıt tüketimi değerleri, AB tarafından resmi olarak düzenlenen test sonuçlarından alınmıştır. Bu rakamlar sadece karşılaştırma amacı taşır ve gerçek sürüş sonuçlarını yansıtmayabilir.