Ayırt edilen, insan merkezli iç tasarıma sahip heyecan verici ve sportif bir hatchback

 

2017 Mazda3 hatchback, dinamik tasarımlı biçimi, güçlü ve ileriye dönük bir hareket izlenimi yaratıyor. Aracın göz alıcı görünümü, ödüllü ‘KODO – Hareketin Ruhu’ tasarım felsefemizle şekillendi; konturlanmış kaslı gövde, daha dinamik ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlamaya yardımcı olmak için gücü ve akışkanlığı iletir. Güçlü, geniş duruş, tüyler ürpertici sürüş performansı ve manevra kabiliyeti hakkında fikir verir. Dış tasarım, enerjik bir heyecan ve dikkat isteyen ritmik bir hareket hissini ifade ediyor.

 

Mazda3’ün zarif bir biçimde işlenmiş, insan merkezli iç donanımı, üstün kaliteli malzemeler kullanılarak ve detaylara özen gösterilerek sağlandı. Spor tarzda koltuklar, elektrikli el freni, renkli dikişler ve yumuşak malzemelerle donatılmış, etkileyici bir genişliğe ve lüks bir yeniden tasarıma sahip kabin, sürüşün keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan konforu sağlar. Yeni tasarlanan gösterge paneli, deri kaplı direksiyon ve havalandırma halkaları üzerindeki krom görünümlü kadranlar, kokpitin görünümünü iyileştiriyor.

  • LED İmzası

   LED İmzası

   Mazda3 hatchback’in ayırt edici LED imzası, parlamasız adaptif uzun huzmeler sunmakta olup diğerlerinin görüşünü engellemeden yüksek gece görüşü sağlar. LED gündüz farları, LED ön sis farları, LED arka farlar ve dinamik yeni LED ön farlar, Mazda3’ün göz alıcı farklı görünümünü geliştirir.

   LED İmzası

  • Üstün Kaliteli Metalik Renkler

   Üstün Kaliteli Metalik Renkler

   Mazda3 hatchback’in yeni üstün kaliteli Çelik Grisi metalik rengi, makinelerdeki zarif güzellik arayışını yansıtır. Renk, gelişmiş TAKUMI-NURI boyama teknolojisi ile uygulanmakta olup hatchback’in dinamik ve sportif tasarımını vurgular. 

    

   Otomobil tutkumuz ise, duygusal enerji yayan derin, yoğun bir kırmızı olan Ateş Kırmızısı adlı üstün kaliteli metalik renk ile hayat buluyor.

   Üstün Kaliteli Metalik Renkler

  • Yeni Tasarlanan *Isıtmalı Direksiyon Simidi

   Yeni Tasarım Direksiyon

   Mazda3’ün insan merkezli, geniş iç tasarımı mükemmel sürüş ortamı sağlamakta olup boyutu küçültülmüş düğmeler ile artık daha ergonomik olan deri kaplı direksiyona sahip. Böylece sürücüye ses sistemini ve hız kontrol sistemini daha etkili bir biçimde kontrol etme imkanı sunuluyor. 

   Yeni Tasarım Direksiyon

  • Mazda Alaşımlı Jantlar

   Mazda Alaşım Jantlar

   Yeni tasarlanan şık 18" alaşım jantlar, 2017 Mazda3 hatchback’in göz alıcı görünümünü geliştirir. Stil ve performansın öne çıkan bir harmanını sunan Mazda alaşımlı jantlar, sınıfının en hafif yapılarından bazılarına sahip olup yol gürültüsünü baskılamak ve tutuş stabilitesini arttırmak amacıyla tasarlandı.

   Mazda Alaşım Jantlar

  Gösterilen modeller, Türkiye'de sunulan modellerle aynı donanım özelliklerini taşımayabilir. Renkler ve bazı dış donanım ve/veya iç donanım özellikleri, ekranda gerçeğinden farklı görünebilir.