play

Ritmini Yakala

 

Mazda CX-3 cesur ve güçlü bir otomobildir. Peki tam zamanında doğru notalara basacak ve sadece davullardan oluşan etkileyici bir pisti fethedecek kadar çevik mi? Etkileyici performansın nasıl bir araya geldiğini izleyin.

Müzik Seansı Hikayeleri Sahne arkasına gidin ve geleneksel olmayan bu müzikal performansın hikayesini keşfedin.

  • Ritmin içine gir – Bölüm I

    Vuruşları say, mesafeyi ayarla ve vur. Sonra da ritmi yakalayana kadar tekrar et. Bu sıra dışı müzikal sürüşün nasıl yapıldığını keşfedin

  • Sürücü koltuğunda bateri çalmak – Bölüm II

    «Kulağa hoş gelmesi için ne kadar hızlı gitmeliyiz?» kendimize her gün sorduğumuz bir soru değil, tabii ucunda bir meydan okuma yoksa. Kamera arkası görüntülerimizin ikinci bölümünü seyredin.

  • Bateriler ve frenlerin düeti – Bölüm III

    Işık. Kamera. Motor! Yeni Mazda CX-3 meydan okumasında başarılı olup etkileyici bir davul şovu yapabildi mi? Kamera arkası görüntülerimizin son bölümünü izleyin.

İndirin

 

Mazda CX-3 videosunun müziğini ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

 

Smartphone

 

> Challenge the Rhythm .MP3 track - 30 seconds (1MB)

 

Gerçek Bir Sanatçı Sınıfını aşan spor sürüş ve dinamik kontrol

Mazda CX-3'teki SKYACTIV teknolojisi her iki açıdan en iyi özellikleri sunar: Eğlenceli bir sürüş ve sürücünün hakimiyetinde kusursuz kontrol.

Arkanıza yaslanın ve yolun tadını çıkarın. CX-3 i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojileri sizi korur!

KODO tasarımının şık tarzı ufak ayrıntıda bile görülebilir, mesela arka farların akışkan yapısı.

Bir müzik aleti çalmak zordur, ama bir otomobil ile bunu yapmaya çalışmak çok daha zordur. Mazda CX-3'ün assolist olduğu eşsiz bir performans gerçekleştirdik. Hızlı ve hassas kontrole sahip olan CX-3, doğru notalara basmak için hep doğru dönüşler yaptı.

 

Mazda CX-3 deneyimini yaşayın