CX-5

Birlikte sürüşten alınan keyif

 

Yepyeni Mazda CX-5 ile sürüş keyfinin yeni boyutlarını deneyin. İç ve dış kısmı tamamen yenilenen SUV'umuz, sürücü için olduğu kadar yolcular için de konforlu ve caziptir. Sürüş keyfi için tasarlanan ve üretilen yepyeni Mazda CX-5, araçtaki herkese otomobille mükemmel bir bağ ve bütünlük hissi anlamına gelen güçlü Jinba Ittai hissini verir.

 

KODO Tasarımı evrimi ve benzersiz işçilik sayesinde, şık dış görünüş, yeni canlı Kristal Ateş Kırmızısı rengiyle belirgin ve amaca uygundur. Geniş, insan merkezli kabin ise tüm yolcular için sessiz, hassas ve konforludur. Aile ve arkadaşlarla yapılan uzun ve eğlenceli yolculuklar için mükemmeldir. Gelişmiş i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojisi sayesinde herkes konforlu bir biçimde sürüşün keyfini çıkarabilir. Üstün sürüş keyfini paylaşın. 

 

 

Yeni Kristal Ateş Kırmızısı gövde rengi

Trafik İşareti Tanıma Özelliğine Sahip (navigasyon ile) Yeni Aktif Sürüş Ekranı

Sürücü çevresinde yeni iç tasarım

G-Vectoring Kontrolü ile iyileştirilmiş direksiyon ve tutuş performansı

i-ACTIV Dört Tekerlekten Çekiş

Maksimum hız: 179 km/s

Hızlanma: 10,7 saniyede 100 km/s

Ortalama yakıt tüketimi: 6,6 l/100 km

CO2 emisyonları: 155 g/km

Yenilik Yepyeni Mazda CX-5'i benzersiz hale getiren özelliklere buradan ulaşabilirsiniz

Renkler Renk yelpazesini her açıdan görün

Galeri Her perspektiften daha ince detayları keşfedin

car
car

upquote Sürüş koşulları ne olursa olsun, Mazda’nın i-ACTIV Dört Tekerlekten Çekiş sistemi ile kontrol her zaman sizdedir downquote

Gösterilen modeller, Türkiye'de sunulan modellerle aynı özellikleri taşımayabilir. Renkler ve bazı dış ve/veya iç donanım özellikleri, ekranda gerçeğinden farklı görünebilir.

 

*Araçlar yeni tip onay prosedürüne uygun şekilde onaylanmıştır WLTP Yönetmeliği (AB) 2017/1151; Yönetmelik (AT) 715/2007).

Karşılaştırılabilir olması için ilgili değerler Uygulama Yönetmeliği (AB) 2017/1153 doğrultusunda belirlenen NEDC değerleridir.