Araç iç kısmı ve MZD Connect mobil bağlantı sistemi – Mazda3 5 kapılı rahat hatchback
iç donanım kahramanı

İnce bir işçilikle donatılmış araç iç kısmı, mobil bağlantı sistemini içerir

İçeriye girin ve Mazda3'ün iç kısmının diğer hatchback'lere göre ne kadar geniş olduğunu fark edin. Sportif stildeki koltuklara kurulun ve bu sürüş ortamında ayrıntılara verilen önemi takdir edin. Yumuşak kumaşların verdiği konfor hissi. Saten krom ve dokunma hissi uyandıran kaplamaların birinci sınıf görüntüsü. 


Mazda3'ün sürüş ortamında işçiliği yeni bir düzeye taşıdık. Bu, MZD Connect mobil bağlantı sistemimizi sunan ilk Mazda olmanın yanı sıra, sınıfındaki ilk araçlardan biridir. Sürüş ortamını yeni bir düzeye taşımanın başka bir yolu.

99 g/km*

CO2 emisyonu

3.8 l/100 km*

Ortalama Yakıt Tüketimi

Arkada alana mı ihtiyacınız var? Hayat, esnek koltuk sistemimizle daha kolay

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Görünüşü geliştirin

İç ortamı kendi memnuniyetinize göre tasarlayın

 • Siyah kumaş swatch
  Siyah kumaş
  slider
 • Siyah kumaş

MZD Connect mobil bağlantı sistemi Çevrimiçi müziğin ve sosyal medyanın keyfini çıkarın.

Mobil bağlantı sistemi, akıllı telefonunuza bağlanır, araç stereo sisteminiz ile yürütme yapar ve 7" dokunmatik ekran üzerinde görüntüler.

Mobil bağlantı sisteminize bağlanan geniş 7" dokunmatik ekran, navigasyon ve infotainment menülerinizi kolay bir şekilde kontrol edip görüntülemenize yardımcı olur.

İnsan-makine arayüz (HMI) kumandası ön koltuklar arasında yer alır ve ses, internet ve telefon işlevlerini güvenli ve kolay bir şekilde kontrol etmenizi sağlar.

İlk kez bir Mazda ile birlikte verilen gelişmiş araç içi mobil bağlantı sistemi, akıllı telefonunuzu kullanarak pek çok çevrimiçi hizmetin keyfini sürmenize olanak sağlar. Tüm dünyadan pek çok internet radyo istasyonuna erişin ve hareket halindeyken bile metinler, Facebook ve Twitter ile güvenli bir şekilde bağlantıda kalın.


Saten krom kasa içindeki geniş 7" LCD renkli dokunmatik ekran seti gibi özellikler ve ön koltuklar arasında uygun bir yerde konumlanan insan-makine arayüzü (HMI) kumanda birimi, geleneksel multimedya kontrollerinden daha kolay kullanım için tasarlanmıştır. Bunun gibi bir mobil bağlantı sistemi ile, sürüş ortamınızın lüks konforunu terk etmeksizin eğlenceli ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamakta özgürsünüz. 

 

Yüksek kaliteli tasarımı, malzemeleri ve yenilikleriyle Mazda3'te, sürüş esnasında metin, Facebook ve Twitter ile güvenli bir şekilde temas halinde olmanıza imkan veren gelişmiş araç içi mobil bağlantı sistemi MZD Connect ile donatılmıştır.  

 

MZD Connect hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Aktif Sürüş Ekranı Sistemi Gözlerinizi güvenli bir şekilde yolda tutmanızı sağlar

özellik odak 02

Çok önemli olan güvenliğiniz ve sürüş bilgileri, ihtiyacınız olduğu yerde ve anda, sanal bir görüntü olarak yansıtılır.

Aktif Sürüş Ekranı sistemi, çarpıcı bir estetiği değerli işlevsel amaçla birleştiren çığır açıcı yeni özelliklerden biridir. Sürücü için mükemmel görüş çizgisinde dikey konumlandırılmış olan bu açık ve net panel, hız, navigasyon kılavuzu ve bir dizi aktif güvenlik uyarısı dahil önemli sürüş bilgilerini görüntüler.

Motorunuzu çalıştırdığınızda, Aktif Sürüş Ekranı sistemi, dikey konuma yükselir. Sürüşe başladığınızda, sanal bir görüntü olarak yansıtılan önemli bilgileri gözlerinizi yoldan ayırmak zorunda kalmadan görmenin güvenliğini, konforunu ve yararlarını fark edeceksiniz.

Özellikler Yüzeyin altındaki detayları keşfedin

*Gösterilen araçlar Türkiye'de bulunan modellerle aynı donanım özelliklerini taşımayabilir. Renkler ve bazı dış ve/veya iç parçalar ekran üzerinde gerçeğinden farklı görünebilir.

Değerler SKYACTIV-D 1.5L dizel motor ve manuel vitesli araca aittir.