hız göstergesi

Dijital Servis Kayıtları

Geleneksel olarak, otomobil servisleri kağıt kitapçıklarda izlenip damgalanır. Biz Mazda'da tüm servis geçmişinizin saklandığı güvenli bir çevrimiçi veritabanı olan Dijital Servis Kaydı sistemini geliştirdik. Bunu Temmuz 2006'dan bu yana kaydolan her araç için sağlıyoruz. Bunu neden yapıyoruz?

 

Çünkü otomobilin değerini artırıyor

Dijital Servis Kaydı, otomobiliniz üzerinde gerçekleştirilen servisleri ve muayeneleri ayrıntılı bir şekilde gösterir. Güncel bir kayıt, otomobilinizin yeniden satış değerini artırır çünkü alıcı, güvenilir ve doğru servis geçmişini kolaylıkla kontrol edebilir. Ayrıca sizi Mazda Yol Yardımı sigortası ve potansiyel genişletilmiş garanti kapsamı konusunda bilgilendirir.

 

Güvenlidir

Müstakbel bir alıcıysanız veya Mazda'nızı satmak istiyorsanız, verilerin merkezi bir veritabanında güvenli bir şekilde saklandığını bilmek iyidir. Bu, verileri kaybetme endişe taşımanız gerekmediği anlamına gelir ve, daha da önemlisi, sahte girişleri engeller. Örneğin Mazda servis geçmişi her servis girişi için mevcut kilometreyi içerdiğinden, kilometre sayacı ile oynanıp oynanmadığını anlamak kolaydır.

 

Kullanışlıdır

Zamanı gelen bir servisi kaçırmamanız için, sizin sürüş kalıplarınıza göre hazırlanmış Servis Hatırlatıcıları alırsınız. Otomobiliniz bir servisten geçtiğinde, Mazda Bayilerimiz size servis kapsamına giren tüm unsurları gösteren güncel bir çıktı verirler. Eğer Dijital Servis Kaydı kopyanız zarar görür veya kaybolursa, bayinizden yeni bir kopya isteyebilirsiniz. 

Hızlı bir yanıta mı ihtiyacınız var?