#

Üretici Garantisi


Bir Mazda Bayisinden yeni bir otomobil aldığınızda, kapsamlı bir üretici arantisinden yararlanırsınız. Her yeni Mazda mevcut en kapsamlı üretici garantilerinden biriyle sunulmaktadır. Bu garanti şunları içerir:

  • 5 yıl veya 150.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) yeni araç garantisi (Bu garantinin ilk 3 yıl veya 100.000 km'si üretici garantisi olup uzatılmış kısmı ise satış anında araç ile verilen el kitabı içerisinde yer alan kapsam dahilinde geçerlidir ve yasal mevzuatın yasal garanti süresi içinde tüketicilere tanıdığı diğer seçimlik hakların doğumuna neden olmaz.)
  • 3 yıl veya 100.000 km boyunca (hangisi önce dolarsa) boya ve yüzey korozyonu garantisi
  • Delinmeye karşı 6 yıl garanti
  • Orijinal Mazda parçaları ve aksesuarları için montaj tarihinden itibaren 12 ay garanti  
  • Üretici garantisini sonraki sahiplere aktarma olanağı.


Üretici garantimiz ile ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen bir Mazda Bayisi ile iletişime geçin veya garanti bilgi kitapçığımıza göz atın.

 

Opsiyonel Uzatılmış Garanti (2015 model yılı öncesi araçlar için)


Mazda Artı Garanti Programı ile aracınızın garanti süresini 5 yıl / 150.000 km’ye uzatmak artık mümkün!

“Artı Garanti Programı” Mazda otomobillerinin üstün kalitesi ve güvenilirliğine ek olarak sürücü koltuğunda içinizin daha da rahat olması için geliştirilmiş eksiksiz bir pakettir.

 

Artı Garanti nedir?

“Artı Garanti” aracınızın garantisinin uygun bir ücret karşılığında 5 yıl / 150.000 km’ye (hangisi önce dolarsa) kadar uzatılmasıdır. 3 yıllık garanti süresinin sonunda mekanik veya elektrik aksamda bir arıza meydana geldiğinde yetkili servislerimizde, orijinal yedek parçalarla, uzman teknisyenler tarafından ücretsiz olarak hizmet alırsınız.

 

Artı Garanti’nin faydaları nelerdir?

3 yıllık üretici garanti süresi sona erdikten sonra, aracınızda karşılaşabileceğiniz beklenmedik arıza giderleri 5 yıl/150.000 km’ye kadar “Artı Garanti Programı” tarafından karşılanır. Böylece her zaman huzurlu bir şekilde yolculuk edersiniz.

 

Aracınıza Artı Değer

Aracınızı satarken, aynı üretici garantisi sürecinde olduğu gibi Artı Garanti’nizi de devredersiniz. Aracınızın bakımları üretici tarafından yetkilendirilmiş servislerde, orijinal parçalar kullanılarak, uzman teknisyenler tarafından yapıldığı için aracınızı yüksek ikinci el değeriyle çok daha hızlı satma imkanına sahip olursunuz.

 

Artı Garanti Neleri Kapsar?

• Artı Garanti Programı, aracınızın en önemli ve en pahalı aksamlarını garanti altına alır. Garanti kapsamındaki aksamlarla ilgili detaylı bilgi için bayinize başvurunuz.  

• Artı Garanti, üretici firma garantisi sona erdiğinde otomatik olarak devreye girer ve sizi beklenmeyen maliyetlere karşı korumaya devam eder.

• Artı Garanti’yi aracınızın trafiğe çıkış tarihinden itibaren en geç 30 ay / 50.000 km’ye kadar yetkili servislerden satın alabilirsiniz. Model bazında, fiyatları aşağıda görebilirsiniz. Üstelik 4 taksitte ödeme imkanıyla.

 

 

Artı Garanti Programına dahil olduğunuzda size sadece otomobil kullanmanın zevkini yaşamak kalır!

 

Otomobilinizi, ilk üretici garantisinin üzerine ek olarak 2 yıl boyunca veya aracınız 150.000 km'ye ulaşıncaya kadar (hangisi önce dolarsa) önemli parçaların beklenmedik onarım maliyetlerine karşı koruyabilirsiniz. 

Bu konuda daha ayrıntılı bilgi için lütfen size en yakın Mazda Bayisi ile iletişime geçin.

Hızlı bir yanıta mı ihtiyacınız var?