MZD Connect

Her zaman güvenli bağlantıya sahiptir

 

Mazda3, dikkatinizi yoldan alıkoymadan dış dünya ile güvenli bir biçimde iletişim halinde kalmanızı sağlayan inanılmaz bir bağlantı sistemi ile donatılmıştır. Akıllı telefonunuz aracılığı ile sağlanan geniş çevrimiçi hizmet yelpazesi tüm dünyadan internet radyo istasyonlarını, metinleri, Facebook ve Twitter'ı içerir. Bunlar, sistemi mükemmel kılan yönlerden sadece birkaçı.

Mazda ile Bilgi-Eğlence

İletişim

 

Siz araçta yalnızken bile, aileniz, arkadaşlarınız ve iş ortaklarınız sizinle birlikte gittiğiniz her yere gelebilir. Tüm dünyanız artık hemen erişilebilir durumda. 

Eğlence

 

Müzik, haberler, spor, podcast'ler veya radyoda sohbet programları - hepsi burada ve hepsinin kullanımı kolay. İstenilen eğlence programına erişmek için ekrandaki uyarıları izlemeniz yeterli.

Navigasyon

 

Uydu Navigasyon Sistemli yeni bir Mazda satın aldığınızda, harita güncellemelerini ilk 3 yıl boyunca ücretsiz alacaksınız. İster ailenizle tatile çıkın, ister bir iş seyahatine veya kahve içmeye gidin, aracınızın navigasyon sistemi hedefinize kolayca ulaşmanızı sağlayacak. 

Ayarlar

 

Sistemdeki seçenek ve ayarları bireysel tercih ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde  yaparak en üst düzey konfor ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Uygulamalar

 

Yeni bağlantı sisteminiz ile mümkün olan en iyi deneyim için, ayarlarınızı özelleştirmenizi ve aracınızın yakıt verimliliğini iyileştirmenizi sağlayan uygulamalardan yararlanın.