#

Mazda Navigasyon Sistemi ile tüm yollar elinizin altında

 

Hangi Mazda'ya sahip olursanız olun, en son harita teknolojisini kullanan navigasyon sistemlerimiz sayesinde haritalarınız sürekli yanınızda olur. Geniş dokunmatik ekranlarıyla sistemlerimiz sezgiseldir ve kullanımları kolaydır. Tüm sistemlerimiz, her şeyi bir arada sunmalarıyla tamamıyla yola konsantre olmanızı sağlar.

 

Özellikler

 

Harita Güncellemeleri - Harita güncellemeleri üreticiden çevrim içi indirme veya SD kart ile satın alınabilir. Her güncelleme ile yeni yollar ve yeni lokasyonlar haritalara eklenmektedir.

 

Ek Haritalar - Bulunulan ülke veya kıtaya göre değişmekle birlikte, üretici firma ekstra harita opsiyonları sunabilir. Bu haritalar, yurt dışındaki seyahatlerinizde büyük kolaylık sağlayabilir.

 

Yazılım Güncellemeleri - Bu ücretsiz operasyonel güncellemeler uyduların konumlarını güncelleyerek cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardım eder.

 

Navigasyonumu güncellemezsem ne olur?

 

Navigasyonunuzu güncellemeyi unutursanız, düşük bir ihtimal de olsa, gitmek istemediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Ayrıca yeni yollar sayesinde yolculuğunuzu kısaltma imkanını da kaçırmış olursunuz.

Acil yardım için

Navigasyon sisteminiz için destek alın*

Aracınızı seçin

1.Aracınızı seçin

3.Navigasyon sisteminiz için destek alın

Daha fazla destek için 

test3

*Aşağıdaki linke tıkladığınızda tedarikçilerimizin internet sitelerine yönlendirileceksiniz