Yeni Mazda6 - Çok Yakında

Yeni Mazda6 - Çok Yakında

Üstün kalite hissi

Yeni Mazda6 ile otomobil tutkumuzu benzersiz kıldık ve ödün vermek nedir bilmeyen bir otomobil yarattık. Yeni nesil teknoloji, incelikli KODO Tasarımı sportif görünüm ve tamamen yeniden tanımlanmış ve şimdiye kadarki en etkileyici iç tasarım ile olağanüstü güzelliğe kavuşuyor.

Beni bilgilendirin

Yeni Mazda6 çok yakında. Güncel olarak bilgilendirilmek istiyor musunuz? En güncel haberleri almak için bilgilerinizi girmeniz yeterli.

TASARIM

Sportif ve olgun tasarıma sahip yeni Mazda6 daha çarpıcı kanatlar, zarif LED ön farlar ve sofistike bir ızgarayla daha mütevazi bir profile sahip. Etkileyici güzelliği ve incelikli karakteri, KODO Tasarımına hayat veren Mazda’nın yüksek kaliteli boya teknolojisi TAKUMI‑NURI işçiliğiyle desteklendi.

TASARIM

Sportif ve olgun tasarıma sahip yeni Mazda6 daha çarpıcı kanatlar, zarif LED ön farlar ve sofistike bir ızgarayla daha mütevazi bir profile sahip. Etkileyici güzelliği ve incelikli karakteri, KODO Tasarımına can veren ve her hattının güzelliğini artıran Mazda’nın yüksek kaliteli boya teknolojisi TAKUMI‑NURI işçiliğiyle desteklendi. Yolcuyu çevreleyen tamamen yeni iç tasarım süet kaplama malzemeler*, lüks ahşap* ve deri* ile modern bir şıklık sunuyor. Her ince ayrıntı konfor ve sürüş keyfini artırıyor.
*NSC teknik özelliğine bağlı olarak üst segmentte isteğe bağlıdır

TEKNOLOJİ

Mazda6, yol, saat veya hava durumu ne olursa olsun sürüşten keyif alacak şekilde tasarlanmıştır. Modern i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojilerimiz, çevrenin daha fazla farkında olmanız için birbirleriyle uyum içinde çalışır. Bugüne kadarki en güvenli ve keyifli sürüşün keyfini çıkarın. Yeni Mazda6 size o müthiş hissi veriyor:

TEKNOLOJİ

Mazda6, yol, saat veya hava durumu ne olursa olsun sürüşten keyif alacak şekilde tasarlanmıştır. Modern i-ACTIVSENSE güvenlik teknolojilerimiz, çevrenin daha fazla farkında olmanız için birbirleriyle uyum içinde çalışır. Bugüne kadarki en güvenli ve keyifli sürüşün keyfini çıkarın. Yeni Mazda6 ön cama yansıtılan Renkli Aktif Sürüş Ekranı, hız sınırı değiştikçe otomobilin hızını otomatik olarak ayarlayan Mazda Radar Hız Kontrol Sistemi ve otomobilin tüm çevresinde eksiksiz görüş için 360° Görünüm Monitörü ile olağanüstü bir güven hissi sunuyor. MZD Connect, artık 8 inç yüksek çözünürlüklü ekran içeriyor.

PERFORMANS

Gerçek sürüş keyfine yönelik tasarlanmış, ödün vermeyen bir otomobil. Üstün yakıt verimliliğiyle olağanüstü otomobil performansı sunmak üzere alışkanlıklara meydan okuyoruz. İyileştirilmiş SKYACTIV TEKNOLOJİMİZ kusursuz şekilde çalışarak

PERFORMANS

gerçek sürüş keyfine yönelik tasarlanmış, ödün vermek nedir bilmeyen bir otomobil sunar. Üstün yakıt verimliliğiyle olağanüstü otomobil performansı sunmak üzere alışkanlıklara meydan okuyoruz. İyileştirilmiş SKYACTIV TEKNOLOJİMİZ sportif bir performans ve eğlenceli sürüş hissi sunarken daha akıcı, daha az yoran bir sürüş sağlamak için mükemmel bir şekilde çalışır. Son derece sessiz bir kabinde heyecan verici güç ve çevikliğin keyfini çıkarın.